به نام یگانه معمار آفرینش

تبلیغات درستاوین (شبکه معماری ایران )

وب سایت ستاوین ( شبکه معماری ایران ) , باهدف معرفی آخرین پروژه های روز دنیا ، بررسی جدیدترین دستاوردهای حوزه دیزاین و تکنولوژی و اطلاع رسانی در رابطه با اخباروهمایشهای مرتبط با معماری و شهرسازی،راه اندازی شده است.
ستاوین در کنار خدمات ذکر شده ،قصد دارد با جمع آوری اطلاعات طبقه بندی شده ای از افراد و شرکتهای فعال در زمینه ساخت و ساز،امکان دسترسی آسان و سریع کابران را جهت سهولت در اجرای پروژه های معماری و طراحی داخلی ،فراهم آورد.
اکنون شما می توانید , جهت بهتر دیده شدن در عرصه طراحی معماری , دکوراسیون داخلی , معرفی محصولات و رزومه کاری متخصصین به مخاطب های ما از راهبرد های ذیل و فرصت مناسب ایجاد شده , استفاده بفرمایید :

*  بسته تبلیغات :
با تبلیغات در وب سایت ستاوین ( شبکه معماری ایران ) می توانید برند و نام خود را در فضاهای مجازی مطرح کنید و به نمایش مخاطب های ما بگذارید .


* جامعه هدف :
وب سایت ستاوین با توجه به سرفصل های کاری خود که در بالا به آن اشاره شد و همانا بالابردن و ارتقاء فرهنگ معماری در جامعه می باشد , بهترین فضا برای معرفی نام و برند و کالای شما می باشد , طی آنالیز انجام شده مخاطب های ما , جامعه مهندسین , معماران و فعالان عرصه ساخت می باشند .


* نمایش تبلیغات در شیوه های مختلف :
ستاوین ( شبکه معماری ایران ) علاوه بر انتشار نام و برند شما در وب سایت خود , تبلیغات شما و محصولاتتان را به درخواست شما در سایر شبکه های اجتماعی وابسته به خود , اعم از اینستاگرام , فیس بوک و نرم افزار هایی همچون تلگرام نیز منتشر نماید .

-  با توجه با جدول و چارت زیر شما می توانید راهکار مناسب برای معرفی خود , برند و یا کالا را با توجه به نیاز خود انتخاب بفرمایید : 


1) صفحات اول وب سایت ستاوین ( شبکه معماری ایران ) شامل : صفحه اول رسمی وب سایت , صفحه اول زیرمجموعه های پروژه , دیزاین , تکنولوژی , رویداد , جهان نما , متخصصین
2) صفحات داخلی وب سایت ستاوین ( شبکه معماری ایران ) شامل : کلیه صفحات زیر مجموعه های سرفصل های فوق الذکر
3) اسلاید شو وب سایت ستاوین ( شبکه معماری ایران ) , که نمایش آن صرفا در صفحه اول وب سایت و نسخه دسکتاپ می باشد .
4) اینستاگرام : در حال حاضر وب سایت ستاوین دارای 7800 فالوور می باشد .مبلغ فوق الذکر برای هر ارسال پست عکس می باشد .
5) تلگرام : ربات تلگرام در حال حاضر دارای 1000 عضو حقیقی می باشد , شما با استفاده از این آپشن می توانید اطلاعات مربوط همایش ها , نشست ها و ربورتاژ را مستقیما به آنها ارسال نمایید .
* از طریق فرم زیر و یا از طریق پست الکترونیکی info@setavin.com با ما در تماس باشید.
* تلفن تماس : ۰۹۳۳۰۴۴۰۳۰۰
با احترام
ستاوین ( شبکه معماری ایران )

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .