ركورد گینس برای یك برج در انگلستان

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۰۷ / ۰۶ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۱۹۰۱ ، بازدید:۲۶۳۰

یك برج در انگلستان ركورد گینس را از آن خود كرد.

 

ركورد گینس برای یك برج در انگلستان

 

برج دیده بانی British Airways i360 در انگلیس رکورد باریک‌ترین برج جهان را در کتاب رکوردهای گینس از آن خود کرد. این برج که با ساختمان یادبود جرج واشنگتن برابری می كند، 160 متر ارتفاع و 469 و 3.9 متر قطر دارد.

این بنا به عنوان بلندترین برج مشاهده متحرک جهان شناخته شده است که پس از تکمیل می‌تواند نمای 42 کیلومتری از اطراف را ارائه كند.

این محفظه قادر است 200 نفر را در خود جای دهد و پس از تقریبا 20 تا 30 ثانیه به سمت بالا یا پایین انتقال دهد. تیم طراحی این برج زوجی به نام های David Marks و Julia Barfield بوده اند که این پروژه را با هزینه 60 ملیون دلار در طی دو سال به سرانجام رسانده اند.

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: سرویس معماری هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (لقمان کسمایی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .