فهرست نامزدهای طرح برتر سال منتشر شد

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۲۱ / ۰۶ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۱۹۲۹ ، بازدید:۱۴۰۰

فهرستی شامل 13 پروژه معماری برای دریافت جایزه معتبر بیزلی در طرح برتر سال منتشر شد.

 

 

سرویس معماری هنرآنلاین: موزه طراحی لندن لیست کوتاه خود شامل 13 پروژه معماری برای دریافت جایزه معتبر بیزلی در طرح برتر سال را معرفی کرده است. این فهرست طیف گسترده ای از مقیاس ها و برنامه ها از پروتوتایپ خانه های پایدار تاتیانا بیلبائو تا خانه اپرای هاربین از اِم اِی دی و برخی از مهم ترین دستاوردهای معماری سال گذشته است.

این جایزه در نهمین سال برگزاری خود، به بزرگداشت طراحی هایی که به ترویج یا ارائه تغییرات، امکان دسترسی و گسترش طراحی می پردازد. نامزدهای دریافت این جایزه در شش گروه معماری، دیجیتال، مد، گرافیک، محصولات و حمل ونقل انتخاب شده اند. نمایشگاهی از این پروژه های منتخب از 24 نوامبر 2016 تا 19 فوریه 2017 برگزار خواهد شد.

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه معماری ایران ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه معماری ایران ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
نرم افزار حسابداری پیمانکاری و ساختمانی کاوش --> معماری