طراحی گریمشاو برای پاویون اکسپوی 2020 دوبی

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۲۷ / ۰۶ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۱۹۳۶ ، بازدید:۲۵۹۴

معمار سرشناس انگلیسی از طراحی‌اش برای پاویون اکسپوی 2020 دوبی رونمایی کرد.

 

طراحی گریمشاو برای پاویون اکسپوی 2020 دوبی

 

نیکلاس گریمشاو تصاویر جدیدی از طراحی غرفه پایدار خود منتشر کرده است. او با ارائه استراتژی‌های هوشمند در این طراحی، برای رسیدن به زندگی پایدار در آینده تلاش کرده است.

گریمشاو با الهام از پدیده فتوسنتز، ساختار پویایی را ایجاد کرده که به منظور حفظ منابع، قادر به دریافت انرژی از خورشید و آبِ شیرین از رطوبت هوا است. این طرح مبتکرانه حتی در شرایط سخت آب و هوایی نیز سازه ای خودکفا و راه حل فوق العاده ای در پاسخ به طبیعت است.

طراحی گریمشاو برای پاویون اکسپوی 2020 دوبی

طراحی گریمشاو برای پاویون اکسپوی 2020 دوبی

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: سرویس معماری هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .