المان و منبع نوری عملکردگرا ، اثر شرکت AAVRA

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۰۹ / ۰۹ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۲۰ ، بازدید:۵۷۹۹

در این پست با شبکه هنر و معماری ستاوین همراه باشید تا نگاهی به یکی از اجزا الحاقی و مبلمان خرد در طراحی داخلی داشته باشیم ... المان و منبع نوری عملکردگرا ،اثر شرکت AAVRA یکی از اینچنین مبلمان جالب در زندگی های امروزی می تواند باشد . امروزه کشت کننده های گیاه ، بیشتری وجود دارند که شما می توانید آنهارا تهیه کنید ، برخی از آنها دارای اهدافی چندگانه  هستند . نیمکت چوبی که با یک کشت کننده گیاه ترکیب شده و یا یک کشت کننده خانگی که با لامپ،ترکیب گشته از جمله  این موارد هستند.

 

کشت گیاه در آپارتمان ,کشت کننده خانگی شرکت  AAVRA , المان و منبع نوری عملکردگرا ، اثر شرکت AAVRA

 

 

کشت کننده خانگی شرکت AAVRA ، یک راه حل عالی برای رشد گیاه در محیطهای شهری است که باعث صرفه جویی در فضا شده و گیاه را همراه با نوری که برای رشد خود احتیاج دارد،آماده می کند،علاوه براین گیاه را نیز روشن کرده و می تواند به عنوان یک نوررسان موقت استفاده شود. صفحه همراه حباب لامپ ،بسته به اندازه گیاه به بالا و پایین حرکت می کند.

این وسیله می تواند به عنوان یک راه حل عالی برای کسانی که در آپارتمان زندگی کرده و به پرورش گیاهان علاقه مند هستند،مطرح شود.

 

کشت گیاه در آپارتمان ,کشت کننده خانگی شرکت  AAVRA , المان و منبع نوری عملکردگرا ، اثر شرکت AAVRA

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .