برج ریاست جمهوری ترامپ در سال 2020

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۲۲ / ۰۸ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۲۰۴۳ ، بازدید:۱۳۵۲

برج ریاست جمهوری ترامپ در سال 2020

در واکنش به پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات اخیر ریاست جمهوری آمریکا طراحان هم دست به کار شدند.

پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات اخیر ریاست جمهوری ایالات متحده در کنار واکنش‌های اجتماعی نظر طراحان را هم به خود جلب کرده و منجر به ارائه طرح‌های خلاقانه ای شده است.

ویکتور کاتالان انریش تصاویری هوایی از واشنگتن دی سی و کاخ سفید را در سال 2020 میلادی  تصور کرده و در این چشم انداز تلفیقی از کاخ سفید و برج ترامپ را ارائه می‌دهد. از نظر او کاخ سفید به سبک ترامپ می‌تواند چنین آینده ای داشته باشد.

در یکی از تصویرهای ارائه شده او، نمای اصلی کاخ سفید 13 بار روی هم قرار گرفته تا برج آینده دونالد ترامپ شکل بگیرد. همچنین نام ترامپ با حروف بزرگ همچون تاج پادشاهی بر فراز این برج به تصویر کشیده شده است.

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه معماری ایران ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه معماری ایران ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: سرویس معماری هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (لقمان کسمایی)

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
نرم افزار حسابداری پیمانکاری و ساختمانی کاوش --> معماری