رونمایی تازه‌ترین پروژه نورمن فاستر در آمریکا

مجموعه: رویدادها ، گردآوری لقمان کسمایی ، تاریخ انتشار: ۱۷ / ۰۲ / ۱۳۹۶ ، شناسه: ۲۳۵۱ ، بازدید:۱۷۲۳
گردآوری مقاله

گروه معماری فاستر و همکاران طرح جدیدی از بیمارستان دانشگاه پنسیلوانیا با بودجه ای 1.5 میلیارد دلاری ارائه کرد.

 

رونمایی تازه‌ترین پروژه نورمن فاستر در آمریکا

 

این پروژه با همکاری شرکت طراحی لوازم و تجهیزات بهداشتی( HDR)، گروه مهندسی BR+A))، و تیم مدیریت ساخت ساز( LF) شکل گرفته است. نورمن فاستر به همراه تیم خود یک سیرکولاسیون کامل و انعطاف پذیر برای این مرکز در نظر گرفته‌اند و به خوبی زمینه‌های بهداشت و درمان را به درجه بالاتری در ساختمان رسانده‌اند. 

نایجل دنسی رئیس استودیو و مدیر ارشد اجرایی پروژه های فاستر اظهار کرده که طرح جدید این گروه ویژگی‌های بصری و زیبایی شناسی یک مرکز درمانی را در خود جای داده تا روند بهبود بیماران را سرعت ببخشد. تلاش گروه طراحی اجرای تک تک عرصه‌ها به همراه جزئیات منحصربه فرد بوده تا میزان خطا در چنین پروژه بزرگی را به صفر برسانند. طراحی داخلی فضاهای عمومی و خصوصی هم با دقت و ملاحظه وسواس گونه ای در حال طراحی است تا از میزان استرس و اضطراب بیماران کاسته شود. 

 

رونمایی تازه‌ترین پروژه نورمن فاستر در آمریکا

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: سرویس معماری هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (لقمان کسمایی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .