صندلی کتابخانه ای

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۲۷ / ۱۰ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۲۶ ، بازدید:۴۵۷۵

نشیمن کتابخانه ای روباز، در واقع یک صندلی مطالعه با قفسه بندی کامل همراه با امکان آویز مجلات است ،که در ابتدا جهت حل مهارت آمیز برخی از مشکلات مربوط به فضاهای داخلی طراحی شد اما هم اکنون به عنوان مبلمانی کارآمد مطرح است.نشیمن کتابخانه ای روباز، در واقع یک صندلی مطالعه با قفسه بندی کامل همراه با امکان آویز مجلات است که در ابتدا جهت حل مهارت آمیز برخی از مشکلات مربوط به فضاهای داخلی طراحی شد اما هم اکنون به عنوان مبلمانی کارآمد مطرح است.

صندلی  کتابخانه ای روباز
صندلی به سادگی به شکل L  مبله شده و از یک دیواره در پشت و یک دیواره در سمت چپ نشیمنگاه بوجود آمده است.در قسمت بیرونی دیواره سمت چپ، جای آویز مجلات و روزنامه ها قرار داده شده، در حالیکه در سمت راست سه قفسه جعبه مانند با زوایای متناوب همراه با مکانی مناسب جهت قراردادن  لیوان چای تعبیه شده است.

صندلی  کتابخانه ای روباز

تیم طراحی TILT Studio ،با حفظ کردن قفسه بندیها در یک طرف به گونه ای که کاربر بتواند به بیرون نگاهی داشته باشد ، توانسته فضایی راحت که در عین حال ایزوله نیز نیست،خلق کند.مفید بودن این مبلمان واضح است؛همانطور که دیده می شود تخته های چندلای ساده و زوایای مستقیم طراحی را به حداقل ممکن می رساند.عمق قفسه ها به گونه ای است که امکان قراردادن برخی اشیا نیز در آن وجوددارد همچنین این اجازه را به شما می دهد تا با قرار دادن کتابهای مورد علاقه خود در قفسه ها،نمای نهایی را خودتان مشخص کنید.

صندلی کتابخانه ای روباز ،جهت فضای یک کتابخانه کارامد و یا یک فضای کاری مشترک کاملا مناسب است.این وسیله همچنین می تواند به عنوان یک مبلمان پرطرفدار این روزها معرفی شود  که نقش جداکننده در فضاهای با پلان باز را نیز ایفا می کند.

صندلی  کتابخانه ای روباز

صندلی  کتابخانه ای روباز

منبع:busyboo

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه معماری ایران ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه معماری ایران ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
معماری