هتل یخی در فنلاند با تم سریال Game Of Thrones

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۲۳ / ۱۰ / ۱۳۹۶ ، شناسه: ۲۶۳۳ ، بازدید:۱۶۳۵

اگر می خواهید طعم زندگی در شمال را تجربه کنید ،خودتان را به فنلاند و به هتل یخی تازه افتتاح شده با تم سریال Game Of Thrones  (بازی تاج و تخت) برسانید.

 

هتل یخی در فنلاند با تم سریال Game Of Thrones

 

مجموعه هتلهای روستای یخی Lapland با همکاری HBO Nordic موفق به ایجاد مجموعه ای با 24 اتاق  که شامل 10 سوئیت می باشد،شده اند.این مجموعه با فاصله زمانی  پرواز 1:30 از هلسینکی واقع شده است.

این هتل هرسال بازسازی می شود و تم جدید این فصل آن بازی تاج و تخت است که شامل مجسمه های یخی اثر هنرمندانی از کشورهای روسیه،لهستان ،اوکراین و لتوانی است.اکر علاقه ای به خوابیدن در هتلی با دمای  -5 درجه سانتی گرادرا ندارید ،می توانید تنها به بازدید از آن پرداخته و با فعالیتهای متنوعی که برای بازدیدکنندگان تدارک دیده شده،سرگرم شوید.این فعالیتها شامل کارگاه مجسمه سازی یخ، سوارکاری با گوزن های شمالی و گشت با ماشینهای برفی و... است.

 

هتل یخی در فنلاند با تم سریال Game Of Thrones

هتل یخی در فنلاند با تم سریال Game Of Thrones

هتل یخی در فنلاند با تم سریال Game Of Thrones

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: apartmenttherapy و تحریریه ستاوین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .