طراحی داخلی یک کافی شاپ

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۲۳ / ۱۲ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۲۹۳ ، بازدید:۶۰۳۱

کافی شاپ Origo ،در شهر بخارست رومانی واقع شده است.این پروژه توسط شرکت Lama Arhitectura ،درسال 2013 تکمیل شده است.در بازسازی این فضا ،یک سری از لوازم، همچون تیرهای قدیمی ،رنگ شده و به طراحی جدید اضافه شده است.برروی دیوارها،از تخته سیاه استفاده شده، که باعث ایجاد  فضایی غیررسمی شده است.یکی دیگر از ویژگیهای مورد توجه ما دراین کافی شاپ،استفاده از فنجانهای معلق ،به عنوان آویزهای سقفی است که  فضایی هنری و خلاقانه،را ایجاد کرده است.

طراحی داخلی کافی شاپ

کافی شاپ

Lama Arhitectura

فنجانهای معلق در کافی شاپ

پلان کافی شاپ

منبع:lama.ro

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .