فرودگاه Istanbul Yeni Havalimanı , اثر تیم معماری Grimshaw , ترکیه

مجموعه: ویدیوها ، تاریخ انتشار: ۰۲ / ۰۳ / ۱۳۹۸ ، شناسه: ۳۰۷۸ ، بازدید:۷۳۸

فرودگاه Istanbul Yeni Havalimanı , اثر تیم معماری Grimshaw , ترکیه

 

پیش از این در شبکه هنر و معماری ستاوین , نگاهی به فرودگاه Istanbul Yeni Havalimanı , بزرگترین فردوگاه دنیا , اثر تیم معماری Grimshaw در ترکیه داشته ایم  ( در زمان تهیه پست ) , اکنون به تماشای کلیپی با همین موضوع خواهیم پرداخت , با ما همراه باشید ... 

ابن فرودگاه برنامه‌ریزی شده‌است که به عنوان بزرگترین فرودگاه در جهان با ۱۵۰ میلیون ظرفیت مسافر سالانه در اکتبر ۲۰۱۸ شروع به کار کند . در مرحله توسعه آینده این فرودگاه ارتقا ظرفیت برای رسیدگی به ۲۰۰ میلیون سالانه مسافر نظر گرفته شده‌است. فرودگاه برنامه‌ریزی شده به دلیل کمبود ظرفیت موجود در فرودگاه‌های فعلی استانبول ایجاد می‌شود. این سومین فرودگاه بین‌المللی در استانبول پس از فرودگاه آتاترک وفرودگاه صبیحه گوکچن خواهد بود. فرودگاه آتاترک بسته خواهد شد؛ و یاتا کد IST منتقل خواهد شد به فرودگاه جدید.

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .