نشست خانه ایرانی در خانه گفتمان شهر گرگان

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۲۹ / ۱۱ / ۱۳۹۸ ، شناسه: ۳۵۹۳ ، بازدید:۳۵۸

نشست "خانه گرگانی" ٣٠ بهمن ماه در شهر گرگان برگزار می‌شود. به گزارش هنرآنلاین، خانه گفتمان شهر گرگان در ادامه سلسله نشست‌های اندیشه و تمدن ایرانشهری در گرگان که به موضوع تخصصی "خانه ایرانی" برگزار می‌شود؛ این هفته به معرفی و بررسی "خانه گرگانی" خواهد پرداخت.

این نشست با سخنرانی بهنام قلیچ‌خانی؛ پژوهشگر معماری همراه است و عموم علاقمندان می‌توانند روز چهارشنبه ٣٠ بهمن‌ماه از ساعت ١۶:٣٠ در خانه گفتمان شهر گرگان واقع در خیابان شهید رجایی، گلشن چهارده، محراب چهار، مجموعه تاریخی کبیر، میهمان این نشست در حوزه معماری باشند. 

 

نشست خانه ایرانی در خانه گفتمان شهر گرگان , نشست خانه ایرانی , خانه گفتمان , شهر گرگان , هنرآنلاین , ستاوین , شبکه هنر و معماری , نشست‌های اندیشه , تمدن ایرانشهری , مجموعه تاریخی کبیر

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .