میز ارگونومیک Cube Duke ، اثر Camif

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۲۵ / ۰۹ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۳۹ ، بازدید:۵۳۰۰

در این پست با شبکه هنرو معماری ستاوین همراه باشید تا نگاهی به میز ارگونومیک Cube Duke ، اثر Camif  داشته باشیم ... همه رویای داشتن یک دفترکار بزرگ را در سر می پرورانند، اما خیلی از مردم ،فضای کافی برای  برآورده ساختن این آرزوی خود ندارند.گرچه این بدین معنی نیست که آنها نمی توانند فضای کار مناسبی، درآپارتمان نه چندان بزرگ خود داشته باشند.فقط برای این دسته از افراد شرکت Camif ،یک راه حل بسیار جالب ،بانام مکعب دوک را ارائه می دهد.

 

میز لپ تاپ , مکعب دوک , Camif , میز ارگونومیک Cube Duke ، اثر Camif , طراحی مبلمان , میز

 

با این میز لپ تاپ، شما می توانید در همه جا حتی در یک اتاق بسیار کوچک محل کارخود را سازماندهی کنید.این میز بسیار فشرده ودرعین حال بسیار کاربردی است.به لطف قابل تنظیم بودن مکعب چوبی بالایی ،به آسانی قابلیت تبدیل به یک میز کار کاملا راحت را دارد،علاوه براین دارای فضای زیادی برای ذخیره سازی است.برای مثال شما می توانید پرینتر خود ویا هر وسیله ضروری دیگر را درون آن قرار دهید وبه لطف آن یک فضای کار عملی با آپشن های بسیار دراختیار داشته باشید.

 

منبع :digsdigs

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .