ویلای مدرن Palazzo di Vista ، آمریکا ، منطقه Bel Air

مجموعه: ویدیوها ، تاریخ انتشار: ۲۱ / ۰۳ / ۱۴۰۰ ، شناسه: ۴۰۳۳ ، بازدید:۱۲۶

این خانه و عمارت ، یک شاهکار فوق العاده لوکس و معماری است که منظره ها ، مقیاس و امکانات بی نظیری را برای زندگی در عرصه ای بیش از یک هکتار ارائه می دهد. پیش از این متعلق به الکس خدوی ، جراح زیبایی و مشهور در جهان بود ، Palazzo di Vista دارای مسلماً یکی از بزرگترین منظره های لس آنجلس - از کوه های سان گابریل تا پالوس وردس ، مرکز شهر لس آنجلس ، سانتا مونیکا ، مالیبو ، و جزایر کانال خدوی با الهام از روش تفکر ریاضیدان ایتالیایی فیبوناچی ، در سال 2016 طراحی و ساخته شده است . 

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (علیرضا اورعی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .