مکعب شگفت انگیز

مجموعه: تکنولوژی ، تاریخ انتشار: ۲۶ / ۰۱ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۴۲۱ ، بازدید:۵۲۰۳

مکعب شگفت انگیز،نامی است که به خوبی هدف ساخت این وسیله پرکاربرد و چندمنظوره را مشخص می سازد.اگر قصد انتقال داده های خود را دارید،یا می خواهید گوشی خود را شارژ کنید و یا قصد افزایش حافظه موبایل خودرا دارید،بدانید تمام نیازهای شما با داشتن این مکعب 2/5 سانتی متری،برطرف خواهند شد.

مکعب شگفت انگیز

این وسیله دارای یک کابل منعطف usb است، که می تواند به وسایل سازگار با سیستم عامل اندروید و نیز iOS ،متصل شود،تقریبا شبیه  iStick ،که فقط امکان اتصال به دستگاه های سازگار با iOS ،را ایجاد می کند.مکعب شگفت انگیز،از مواد بادوام پلاستیکی (ABS) ساخته شده و قول ضد آب بودن را داده است.به کمک کارت حافظه microSD،که در زیر usb جانمایی شده ،شما  به راحتی می تواند حافظه خودرا تا 64 گیگابایت افزایش دهید.هنگامی که قصد رفتن به جایی رادارید و باتری گوشی شما خالی است،تنها کافی است یک باتری 9 ولتی را برروی مکعب جای بیندازید.نورچراغ قوه کوچک مکعب ،درعین جذاب بودن ،به شما درانجام کارها درتاریکی کمک می کند.نکته قابل توجه دیگر اینکه ،می توانید از مکعب ،به عنوان یک پایه برای ایستاده نگه داشتن گوشی خود استفاده کنید.

مکعب شگفت انگیز

مکعب همه کاره

مکعب،دارای دو ورژن پایه می باشد،ورژن Apple Lightning و ورژن میکرو USB (درصورتی که همسرتان گوشی سامسونگ دارد،یادتان باشد که هردو را بگیرید) .درواقع می توان گفت که این وسیله با اکثر دستگاههای هوشمندی که دربازار موجود هستند، از قبیل windows ،blackberry و...سازگار است.

مکعب شگفت انگیز

با تمام این توضیحات می توان گفت ،مکعب،این وسیله شگفت انگیز، اولین چیزی خواهد بود که شما زمان رفتن به سفر باخود همراه خواهید کرد، وسیله ای که همراه دائمی شما خواهد شد.

WonderCube

منبع:bonjourlife

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .