خانه Mona Lane ، اثر معماران Harley Graham Architects ، استرالیا

مجموعه: ویدیوها ، تاریخ انتشار: ۱۳ / ۰۵ / ۱۴۰۰ ، شناسه: ۴۴۰۸ ، بازدید:۲۰۶

نورثرن ریورز (Northern Rivers) ،  نورثرن ریورز یا رودهای شمالی ناحیه‌ای واقع در ایالت نیو ساوت ولز در استرالیا می‌باشد . 

خانه Mona Lane (مونا لین ) که توسط معماران هارلی گراهام ( Harley Graham Architects ) و در بخش فضای داخلی توسط لوئیز والش (Louise Walsh) طراحی شده است ، خانه ای بتونی است که به نظر می رسد در میان مناطق ساحلی خیره کننده منطقه رودهای شمالی نیو ساوت ولز ناپدید می شود.

وقتی مالکین خانه مونا لین (Mona Lane) از حومه شهر خود را به منطقه Brunswick Heads منتقل كردند ، آنها به دنبال هارلی گراهام (Harley Graham) و تیمش برای طراحی سفارشی برای همیشه خانه ای بودند كه احساس افزایش زندگی در خارج از خانه را تسهیل می كرد.

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (علیرضا اورعی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .