تعرفه خدمات مهندسی در سال 1394

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۰۱ / ۰۲ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۴۴۱ ، بازدید:۵۱۱۲

با عنایت به اینکه سال 1394 سال همدلی و همزبانی دولت و ملت توسط رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی اعلام شده است , هیات چهار نفره آیین نامه اجرای ماده 33 قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان , با افزایش 15 % به حق الزحمه های طراحی و نظارت کلیه تخصص های سال 1394 موافت نمودند. تاریخ اجرا از اول اردیبهشت سال 1394 ( 01/02/1394) می باشد. تبصره : افزایش فوق الذکر مربوط به پروژه هایی است که ارجاع آنها از 01/02/1394 به بعد باشد. 

منبع : نظام مهندسی خراسان رضوی

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .