خانه The Oak House ، اثر تیم طراحی Kennedy Nolan ، استرالیا

مجموعه: ویدیوها ، تاریخ انتشار: ۲۴ / ۰۵ / ۱۴۰۰ ، شناسه: ۴۴۱۱

خانه The Oak House ، اثر تیم طراحی Kennedy Nolan ، استرالیا ( زیر نویس فارسی )

The Oak House توسط کندی نولان پروژه ای است که نمایانگر نوآوری رسمی ، بصری و بازیگوشانه در مسیر جدیدی از کار معماری و طراحی داخلی ملبورن است.  راشل نولان ، بنیانگذار معماری کندی نولان ، انعکاس می دهد که درخت "همیشه وجود دارد" ، به ویژه هنگامی که در فضای نشیمن محصور در باغ نشسته اید "در واقع این فرصت ها را دارید که از آن درخت سر بزنید و از آن لذت ببرید" ، یا وقتی در حیاط پشتی که شخصی از طریق سایبان درخت حس نور متلاشی شده را تجربه می کند.

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (علیرضا اورعی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .