پاویون بلاروس (Belarus Pavilion) در اکسپو 2020 دبی

مجموعه: ویدیوها ، تاریخ انتشار: ۰۸ / ۰۹ / ۱۴۰۰ ، شناسه: ۴۵۶۰ ، بازدید:۵۴۱

پاویون بلاروس (Belarus Pavilion) در اکسپو 2020 دبی

معمار پاویون بلاروس نوسلی آدونیک، "جنگل فناوری آینده" را برای تم انتخاب نموده است که به کشف اینکه چگونه طبیعت و تکنولوژی می توانند به ما کمک کنند تا رشد کنیم می پردازد. بلاروس در حال بررسی موضوعات نوآوری، سرمایه گذاری و منحصر به فردی در پاویون خود است که نگاه و احساس جنگل های بکر این کشور را بازسازی می کند. و درست همانطور که درختان قوی تر و بلندتر می شوند، این تجربه از بازدیدکنندگان دعوت می کند تا با یکدیگر همکاری کنند تا اطمینان حاصل شود که ما آینده بهتری را با هم به اشتراک می گذاریم. علاوه بر تشویق بازدیدکنندگان برای اتصال اذهان به صلاح بزرگ تر، بلاروس، ابتکارات فن آوری پیشرفته خود، ابتکارات پایداری و فرصت های سرمایه گذاری را به نمایش می گذارد. ( منبع متن : پایگاه خبری عصر نمایشگاه )

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (علیرضا اورعی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .