اکسپو میلان 2015 . . .

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۰۷ / ۰۲ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۴۶۷ ، بازدید:۵۳۱۶

اکسپو میلان 2015 . . . ستاوین ،به بهانه این رویداد بزرگ به معرفی پاویون های برتر این نمایشگاه می پردازد . با ستاوین همراه شوید و در بخش پروژه های ستاوین ،پاویون های زیبای کشورهای مختلف را که هر یک نمادی از سرزمین خود می باشند ، دنبال کنید . . .

 

اکسپو میلان 2015 . . .

 

همه ذهن ها درگیر یک رویداد بزرگ است ،موضوع اکسپو میلان 2015 ،که میزبان شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگانی از 140 کشور جهان است، "تغذیه زمین، انرژی برای زندگی" انتخاب شده و در طول 184 روز برگزاری این رویداد، بازدیدکنندگانی از سراسر جهان با گشت و گذار در این مجموعه نمایشگاه‌ها، با فرهنگ عامه مردم و تنوع و عادت غذایی ملل گوناگون آشنا خواهند شد.

 

اکسپو میلان 2015 . . .

 

نمایشگاهی عظیم که خود برآیند نمایشگاه های دیگر که هر یک دارای ویژگی های منحصر به فرد خود می باشد. اولین نمایشگاه در سال 1851 میلادی در بریتانیا ،لندن برگزار شد و در سال های اخیر 2010 در چین، 2012 در کره جنوبی و در حال حاضر در میلان  ایتالیا و در دوره بعدی نیز در سال 2017 در کشور قزاقستان می باشد . این نمایشگاه عظیم از 11 اردیبهشت ماه شروع و تا 9 آبان ماه (حدود 6ماه) دایر خواهد بود .( اول می تا 30 اکتبر ) پیش‌بینی می‌شود 20 میلیون نفر درطول مدت 6 ماه برگزاری این رویداد بزرگ و جهانی از آن دیدن کنند.

 

اکسپو میلان 2015 . . .

 

موسسه بین‌المللی دفتر بین‌المللی نمایشگاه‌ها (BIE) که مسئولیت برگزاری این نمایشگاه‌ها را بر عهده دارد، دوره گذشته این مجموعه نمایشگا‌ه‌های جهانی (اکسپو) را در سال 2012 به کره جنوبی سپرد و امسال برای دومین بار پس از سال 1956 این افتخار را نصیب پایتخت میلان کرده است.

همچنین اکسپوی میلان به مشکلات تغذیه و منابع زمین می‌پردازد و بستر گفتگو را بین ملل مختلف برای تبادل دیدگاه‌ها پیرامون چالش‌های اصلی تغذیه انسان فراهم می‌کند.

 

اکسپو میلان 2015 . . .

 

140 کشور شرکت‌کننده در این نمایشگاه بزرگ و عظیم که در محیطی به مساحت یک میلیون متر مربع برگزار می‌شود، به نمایش آخرین تکنولوژی‌های خود برای ارائه غذای سالم و ایمن برای همه ساکنین زمین و در عین حال حفظ توازن در منابع زمین می‌پردازند و در واقع سکویی است برای تبادل ایده و راه‌ حل‌ها با محوریت غذا و تغذیه.

اکسپو 2015 این فرصت را برای بازدیدکنندگان فراهم می‌کند با طعم خوشمزه‌ترین غذاهای جهان و بهترین غذاهای ارگانیک از کشورهای مختلف آشنا شوند.

ایتالیا که در سال 1906 تجربه برگزاری اکسپو با موضوع حمل و نقل را داشته، خود را آماده کرده تا علاوه بر میزبانی خوب، از این فرصت فوق‌العاده نه تنها برای معرفی غذاهای منحصر به فرد، بلکه برای شناساندن بیشتر میراث تاریخی و هنری خود به جهانیان استفاده کند.

 

اکسپو میلان 2015 . . .

 

شهر میلان در تاریخ 31 مارس 2008 در رقابت با شهر ازمیر ترکیه (با موضوع مسیرهایی به آینده بهتر: سلامت برای همه) به عنوان میزبان برگزاری اکسپو در سال 2015 انتخاب شد، در حالی که پیش از این کشورهای روسیه و آمریکا نیز برای میزبانی این مجموعه نمایشگاه‌ها ابزار علاقه کرده بودند.

محل برگزاری اکسپو 2015 در سه کیلومتری جنوب میلان قرار دارد و غرفه‌های تمامی کشورهای شرکت‌کننده در محل طلاقی دو خیابان "دکامنوس" و "کوردو" برپا خواهد شد. خیابان دکامنوس به محل برپایی غرفه‌های کشورهای شرکت‌کننده و خیابان کوردو به غرفه‌های کشور میزبان اختصاص یافته است.

 

اکسپو میلان 2015 . . .

 

در اکسپوها، هر کشور می تواند‌غرفه (پاویون) مخصوص به خود را طراحی کند و اندازه غرفه‌ها به توان مالی کشورها بستگی دارد. البته برخی شرکت‌کنندگان نیز می‌توانند بدون ساخت غرفه در غرفه‌هایی گروهی در نمایشگاه حضور یابند.

 

اکسپو میلان 2015 . . .

در انتها می توانید فایل راهنمای سایت اکسپو 2015 میلان را در ذیل دانلود کنید ...

راهنمای سایت اکسپو 2015 میلان

وب سایت رسمی اکسپو میلان 2015 (جهت اطلاع دقیق تر شما دوستان ستاوین از رویداد ها و گزارشات این اکسپو)

جهت ثبت نام در نمایشگاه 

منبع : bultannews , ایسنا , iranfair , expo2015

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .