کتابخانه ملی Sejong

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۱۳ / ۰۲ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۴۷۸ ، بازدید:۴۲۸۸

مکان : Sejong-daero, Jongno-gu, Seoul, South Korea
سال : 2013
مشاور طراحی معماری : Samoo Architects &Engineers
زیربنا پروژه : 21076 مترمربع
عکس : Young Chae Park

کتابخانه ملی شهر Sejong ،در کره جنوبی اولین مرکز کتابخانه ملی کره می باشد. این بنا ،توسط معماران و مهندسین Samoo ،طراحی شده است .فرم هندسی بنا، طبق توضیحات طراح به مثابه صفحه ای می باشد ،که به آرامی خمیده شده و اساس طرح را شکل داده است .فرم خارجی بنا به آسانی قابل شناسایی بوده و به عنوان یکی از نقاط شاخص شهری ، عمل می کند .

کتابخانه ملی Sejong

یکی از استراتژی های اصلی تیم طراحی پروزه، طراحی فضای کتابخانه به گونه ای است که بتواند احساس هیجان ایجاد کند،مکانی برای تجربه  دنیای دیجیتال و آنالوگ توسط کاربران و مخاطبین بنا .

کتابخانه ملی Sejong

کتابخانه ملی Sejong

کتابخانه ملی Sejong

کتابخانه ملی Sejong

منبع : archdaily

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .