فضای کار بیرونی ،کاری از شرکت OfficePOD

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۰۷ / ۱۰ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۵۰ ، بازدید:۳۹۹۸

فضای کاری بیرونی شرکت  OfficePOD  ،به شما این اجازه را می دهد که دریک فضای اداری راحت ،در هرنقطه ای اطراف خانه خود کار کنید.این "بازگشت به آینده" نوعی دفترکار خانگی است که می تواند در باغ یا حیاط خلوت خانه شما ،بدون هیچ گونه نگرانی ازآسیب آب وهوای نامطبوع  قرار گیرد.فضا هدف اصلی نیست ،فضای کافی برای فکرکردن خارج از این جعبه و جوددارد،کافی است که همه  عوامل حواس پرتی و سروصدا را ترک کرده و داخل این جعبه تمرکز کنید،قطعا افزایش بهره وری و کارآمدی را تجربه خواهید کرد.

فضای کار بیرونی شرکت OfficePOD

ساخت وساز سریع، نتیجه  طراحی مدولار فضای کار مکعبی شکل است. به منظور حفظ امنیت،سیستم قفل ایمنی در آن دیده شده است که حتی هنگامی که شما خارج از دفترهستید،امنیت مکعب را تضمین می کند.فضای کارOfficePOD ،یک محیط کار کامل با میز،فضای ذخیره سازی،نورپردازی،برق،تهویه،سیستم گرمایش و سایر آپشن های مورد نظر مشتریان می باشد.

فضای کار بیرونی شرکت OfficePOD

فضای کار بیرونی شرکت OfficePOD

فضای کار بیرونی شرکت OfficePOD

منبع:houseautomator

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .