چگونه در آپارتمان خود یک تراس زیبا داشته باشیم؟

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۱۹ / ۰۲ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۵۰۰ ، بازدید:۱۱۹۹۰

معمولا آخرین فضایی که هنگام طراحی یا بازسازی به آن فکر می کنیم،تراس آپارتمان است،درصورتی که تراس یک فضای مهم و همچون سرمایه ای بزرگ برای یک آپارتمان است.بسته به اندازه،شکل و طرح ،راه حلهای متعددی برای فضاسازی تراس وجود دارد که می توانید آنهارا به کار ببرید.پس با ستاوین همراه شوید تا نگاهی به این موارد داشته باشیم...

 

  • مبلمان:

اول ازهمه مبلمانی برای نشستن تدارک ببینید.اگر تراس شما به اندازه کافی بزرگ است،شاید نیاز به دو صندلی و یک میز داشته باشید.آنچه مهم است راحتی مبلمان و دعوت کنندگی آن می باشد.

تراس زیبا در آپارتمان

مبلمان راحت در تراس

 

  • نورپردازی:

برای روشنایی تراس آپارتمان گزینه های زیادی وجود دارند.می توانید به سراغ فانوس ها و یا رشته ای از لامپ های کوچک بروید و یا شاید لامپی ساده را از دیوار آویز کنید.

نورپردازی تراس

 

  • گیاهان:

تزیین تراس با گلها و گیاهان ،یک ایده کاربردی و بسیار رایج است.شما با استفاده از گیاهان،تراس را تبدیل به فضایی سرسبز و باطراوت می کنید.گیاهان را از دیوار و یا نرده های تراس آویز کنید و یا آنها را درگلدان برروی میز یا هر سطح مناسب دیگر قراردهید.

نقش گیاهان در زیبایی تراس

 

  • تجهیزات چندمنظوره و انعطاف پذیر:

اگر تراس کوچکی دارید،باید به دنبال گزینه های انعطاف پذیر به عنوان میز باشید،مانند عکس که نشان دهنده یک میز تاشو  است که به نرده متصل شده است.

تجهیزات تاشو و چندمنظوره

 

  • محیط آرامش بخش:

 تراس با یک ویو زیبا ،می تواند بهترین مکان برای استراحت بوده و آرامش بخش باشد.بنابراین یک صندلی گرم و نرم وتعدادی کوسن  و دکوری تازه و باطراوت برای رسیدن به آرامش ،ضروری است.

ایجاد محیط آرامش بخش

منبع:homedit

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .