میزهای نهارخوری زیبا با قابلیت های خاص

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۲۶ / ۰۲ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۵۳۱ ، بازدید:۵۰۶۱

دراغلب خانه های امروزی،به دلیل محدودیت فضا،میزهای نهارخوری به خاطر بزرگ بودن حجمشان ،جز اولین مواردی هستند که از مبلمان خانه حذف شده و کنار گذاشته می شوند.با این حال هنوز هم میز نهارخوری جاذبه زیادی برای خانواده ها داشته و آن را حتی برای سرگرمی نیز نگهداری می کنند.بنابراین چه راهکاری را می توان درپیش گرفت تا بتوانیم فضای غذاخوری خود را درزمانی که مورد نیاز است ،بزرگتر از مکانی که برای آن درنظر گرفته ایم، کنیم؟

ما دراین پست کلکسیونی اعجاب انگیز از میزهای کشویی ،توسعه پذیر ،تبدیل شونده و... را که برای هر فضایی قابل استفاده هستند،تهیه کرده ایم.با ستاوین همراه شوید تا نگاهی به این تصاویر دیدنی داشته باشیم...

میزهای توسعه پذیر

 

میز چندمنظوره

 

 

میز نهارخوری قابل تعمیم

 

میز نهارخوری جادویی

 

افزایش سطح مقطع میز دایره ای

 

 

میزی در چهارچوب آینه

 

 

 

 

 

میزهای نهارخوری قابل تعمیم

 

میزهای چندمنظوره

 

 

میزهای توسعه پذیر

 

 

منبع:architecturendesign

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .