آبشاری بی نظیر در استرالیا

مجموعه: جهان نما ، تاریخ انتشار: ۰۸ / ۰۳ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۵۶۶ ، بازدید:۳۵۴۱

Uluru ،که به نام ” آیرز راک ” هم شناخته شده است ،آبشاری بسیار زیبا در استرالیا است. این آبشار در میان صخره های سیمانی که تا 348 متر ارتفاع دارند، در جریان است.

آبشاری بی نظیر در استرالیا

در این منطقه، در مرکز استرالیا بارش باران بسیار کم و سالانه حدود 300 میلیمتر است، ولی در  اواسط ماه های آذر و فروردین بارش های سنگینی در این منطقه روی می دهد، که باعث تشکیل این آبشار شده و منظره ای بسیار زیبا را پدید می آورد.  تخمین زده شده که تنها 1٪ از بازدید کنندگان Uluru، شانس دیدن این آبشار را دارند.

آبشار Uluru

آبشار Uluru منظره ای کم نظیر دراسترالیا

آبشار Uluru استرالیا

 آیرز راک،آبشاری بینظیر دراسترالیا

 آیرز راک

 آبشاری بسیار زیبا در استرالیا

 آبشاری بسیار زیبا در استرالیا

آبشار Uluru

منبع:gemtravel

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .