پایه قابل تنظیم تبلت

مجموعه: تکنولوژی ، تاریخ انتشار: ۰۶ / ۰۴ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۶۸۶ ، بازدید:۴۸۹۸

این اختراع ،به شما اجازه می دهد که بدون استفاده از دست،درحال استراحت برروی صندلی راحتی تان و یا درحال دراز کشیدن یا برروی تختخواب، با تبلت و یا ipad خود کار کنید.پایه اصلی ،بدون هیچ گونه مزاحمتی برای مبلمان خانه،می تواند در دوطرف تخت ،صندلی و یا مبل شما قرار گیرد.پایه تلسکوپی امکان چرخش 360 درجه ای را داراست و این امر مطالعه و کار کردن با لوازم الکترونیکی تان را آسان می کند.این پایه قابل تنظیم به راحتی جمع شده و فضای کمی را اشغال می کند.با ستاوین همراه شوید تا نگاهی به این وسیله مفید داشته باشیم...

 

پایه قابل تنظیم تبلت

پایه قابل تنظیم تبلت

پایه قابل تنظیم تبلت

پایه قابل تنظیم تبلت

منبع:architectureartdesigns

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .