اسکیت برد خلاقانه

مجموعه: تکنولوژی ، تاریخ انتشار: ۳۱ / ۰۴ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۷۶۲ ، بازدید:۳۷۹۷

Quinny،یک کمپانی قابل اعتماد در میان خانواده هایی است که به گشت و گذار علاقه مند هستند،این شرکت برای اولین بار با همکاری شرکت Studio Peter van Riet ،دستگاه longboard stroller را ساختند.

 

اسکیت برد ۱ ـ تکنولوژی

 

شرکت Quinny  ،تمرکز خود را روی ساخت دستگاهی گذاشته است ،که بتواند کمی زندگی را برای خانواده هایی که به گشت و گذار میروند، ساده کند.آنها اعتقاد دارند که این دستگاه میتواند فرصت های بیشتری به خانواده ها برای گردش بدهد.این کمپانی در گذشته کالسکه هایی برای کمک به خانواده ها طراحی کرده بود و حالا longboard-stroller آخرین اختراع این شرکت می باشد. 

 

اسکیت برد ۲ ـ تکنولوژی

 

طراحی این محصول بسیار به کالسکه های قدیمی شباهت دارد ،با این تفاوت که یک اسکیت برد (longerboard) ، از زیر به آن متصل شده است.این وسیله ،هم امنیت فرزندان را فراهم می سازد و هم برای پدر و مادر ها کارآمد است.این وسیله برای آسان کردن مشکلاتی مانند پیاده روی طولانی ،که بسیار برای نوزادان دشوار و خسته کننده است ،طراحی شده است.

 

اسکیت برد ۳ - تکنولوژی

اسکیت برد خلاقانه

منبع:ippinka

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (پرهام بهروش)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .