عینک اینستاگرام

مجموعه: تکنولوژی ، تاریخ انتشار: ۰۸ / ۰۶ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۸۹۳ ، بازدید:۴۴۷۱

چرا مردم اینستاگرام (Instagram) را دوست دارند؟

مردم عاشق افکت بر روی عکس های خود هستند و اکثرا آنها نیز دوست دارند ،عکس های خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارند.آیا این عالی نیست که شما بتوانید هر روزه زندگی خود را با فیلتر های متفاوت ببینید.به همین دلیل طراح این محصول یعنی Marcus Gerke ، این محصول جالب یعنی Instaglass ،را معرفی کرد.عینک شما با فشار دادن دکمه ی اینستاگرام که بر روی عینک است روشن شده و فیلتر های مختلف آن قابل استفاده می شود.

از لحظات زیبای خود با این عینک عکس بگیرید و آن را با دوستان خود در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

"زندگی زیباست،حالا با این فیلتر ها نیز زیبا تر میشود"

 

عینک اینستاگرام ۱ - تکنولوژی

عینک اینستاگرام ۴ - تکنولوژی

عینک اینستاگرام ۴ - تکنولوژی

عینک اینستاگرام ۳ - تکنولوژی

عینک اینستاگرام ۵ - تکنولوژی

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: wherecoolthingshappen

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (پرهام بهروش)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .