جشنواره بین المللی نشان فرهنگی شهریار – تبریز

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۸ / ۰۶ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۹۳۰ ، بازدید:۱۴۱۰

مدیر مرکز مطالعات و تحقیقات آذربایجان‌شناسی دانشگاه تبریز؛ احمد فرشبافیان، از برگزاری نخستین جشنواره بین‌المللی نشان فرهنگی شهریار ۲۵ شهریور سال جاری در دانشگاه تبریز خبر داد.

محورهای جشنواره:
۱٫ فرهنگ و ادبیات آذربایجان
۲٫ تاریخ و تمدن آذربایجان
۳٫ جغرافیای آذربایجان (قدیم و جدید)
۴٫ معماری و هنر آذربایجان

 

جشنواره بین المللی نشان فرهنگی شهریار – تبریز

 

فرشبافیان اظهار داشت: هدف از برگزاری چنین جشنواره‌ای این است که دانشمندان و محققانی که در حوزه تمدنی ایران، قفقاز، ‌آناتولی و گرجستان در ۴ زمینه فوق، آثار و تالیفات فاخری ارائه کرده‌اند، شناسایی و مورد تجلیل قرار گیرند.

به گفته وی: تاکنون ۷۴ اثر در زمینه‌های ذکر شده از کشورهای ایران، ترکیه، جمهوری آذربایجان و گرجستان دریافت و پس از بررسی‌های لازم آثار برتر را که از کشورهای ترکیه، جمهوری آذربایجان و ایران بوده‌اند انتخاب کرده‌ایم.
همچنین وی خاطرنشان کرد: به ۵ نفر از افرادی که صاحب فاخرترین آثار بودند نشان فرهنگی شهریار و جوایزی اعطا خواهیم کرد و علاوه بر آن صاحبان ۳ اثر برجسته با اعطای تندیس و لوح سپاس مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

زمان برگزاری جشنواره: ۲۵ شهریور ماه ۱۳۹۴
مکان: دانشگاه تبریز

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه معماری ایران ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه معماری ایران ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: معمارنیوز

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
نرم افزار حسابداری پیمانکاری و ساختمانی کاوش --> معماری