تور گردشگری جهت بازدید از هفت جزیره خلیج فارس

مجموعه: جهان نما ، تاریخ انتشار: ۰۳ / ۰۵ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۱۸۰۶ ، بازدید:۸۹۱

تور گردشگری جهت بازدید از هفت جزیره خلیج فارس از شهریور ماه امسال و توسط یک موسسه گردشگری اجرایی خواهد شد.

مجری این تور عنوان نمود: پکیج تور گردشگری جزایر خلیج فارس در حال بسته شدن است.  ما قصد داریم که گردشگران ایرانی را برای سفر به جزایر ایرانی ترغیب کنیم. به همین دلیل قرار است در اولین گام تور جزیره قشم، کیش، هرمز و لارک برگزار شود.

 

تور گردشگری جهت بازدید از هفت جزیره خلیج فارس

 

وی ادامه داد: این تور ۴ شب خواهد بود و هزینه آن حدود ۸۰۰ هزار تومان می‌شود که البته مسافران در یک کشتی کویتی با نام «کاتامارا» اسکان پیدا می‌کنند. این کشتی، کشتی سه طبقه و VIP با همه امکانات مورد نیاز است که در خلیج فارس حرکت خواهد  کرد.

مجید آهنگری افزود: اکنون در حال گرفتن مجوز برای سه جزیره دیگر هستیم تا بتوانیم این تورها را در ۷ جزیره ایرانی برگزار کنیم. در آن صورت تورهای ترکیبی خواهیم داشت. منتها از آنجا که در همه جزایر ایرانی امکان اسکان وجود ندارد، ما این اسکان را در کشتی پیش بینی کرده ایم.

وی ادامه داد: کشتی کاتامارا ،کویتی است و مقداری از سهام آن برای ایرانی هاست و قرار بر این است که سفری به کویت نیز داشته باشد. کویت هم اعلام کرده که می تواند تا ۱۵۰ ویزا برای هر سفر صادر کند.

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه معماری ایران ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه معماری ایران ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: mehrnews

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
معماری