معماران بد به لبنان آمدند.

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۰۶ / ۱۰ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۲۱۱۳ ، بازدید:۸۱۷

یک گروه معمار پروژه جالب توجهی را در لبنان ارائه کرده‌اند.

 

 

گروه معماران بد  (BAD Architects) ، به تازگی از پروژه خود در لبنان پرده برداشته‌اند.  این پروژه ترکیبی جدید در مقابله با سر و صدای ترافیک این منطقه از شهر بیروت و ارائه چشم انداز مناسب برای ساکنین، همچنین تأمین نور پایدار و پاک طراحی شده است.

برای مقابله با سر و صدای ترافیک، این معماران استراتژی  حجمی را پیشنهاد کرده‌اند  که به کاهش سر و صدا کمک می‌کند و شکلی از آکوستیک را در این فضا ارائه می‌کند. در بهینه سازی منظر نیز ، طراحی این پروژه  اجازه پیوست به باغی را می‌دهد که به عنوان یک ورودی فرعی به دفاتر عمل می‌کند . نورگیری طبقات در این پروژه هم باز افزایش فضای کاری برای ساکنان ساختمان را مد نظر دارد ودر نهایت، ساختار ارگانیک این ساختمان ارائه زیبایی از اختلاف سطح‌ها و ترکیب بندی در معماری را ارائه می‌کند.

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه معماری ایران ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه معماری ایران ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
معماری