سازمان دهنده دیواری UOOK،کاری از Build Republic

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۱۷ / ۱۰ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۷۴ ، بازدید:۱۳۸۵

فضا برای اکثرمردم،دارای ارزش است،به خصوص اگر شما ساکن شهر پرجمعیتی همچون هنگ کنگ باشید،بنابراین شرکت Build Republic ،توجه خودرا معطوف به پیداکردن راههایی برای سازماندهی فضاهای کوچک کرد.سازمان دهنده دیواری  UOOK (که در زبان کانتونی،بخشی از زبان چینی،"yook" تلفظ شده وبه معنای حرکت دادن می باشد) باعث شده، تا بسیاری از فضاهای استفاده نشده  دیواری، برای نگه داشتن گجتها،وسایل تزیینی و سایرالزامات در دسترس مورد استفاده قرار گیرد.

 سازمان دهنده دیواری UOOK،کاری از Build Republic

سازمان دهنده دیواری UOOK،کاری از Build Republic

برای نصب این وسیله احتیاج به سوراخ کردن دیوارنیست، به جای آن از نوارهای فرمانی که بدون هیچ گونه آسیب،امکان جابه جایی را نیز، فراهم میکنند،استفاده شده است.

سازمان دهنده دیواری UOOK،کاری از Build Republic

منبع:design-milk

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه معماری ایران ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه معماری ایران ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
معماری