ویلای لئوناردو دی‌کاپریو

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۲۱ / ۱۲ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۲۶۵ ، بازدید:۴۹۵۰

وضعیت پروژه : بهره برداری
مساحت زمین : 1.34 هکتار
زیربنا پروژه : 650 مترمربع

دوستان عزیز ستاوین، در پستهای قبل، با  ویلای مسکونی طراح مد Donna Karan ،در کارائیب آشنا شدید.در این پست سری به ویلای مسکونی لئوناردو دی‌کاپریو خواهیم زد . با ما همراه شوید . . . 

 لئوناردو دی‌کاپریو , بازیگر آمریکایی که به خاطر بازی در فیلم‌های مشهور و موفق هالیوود شهرت بسیاری کسب کرده‌ است.لئوناردو دی‌کاپریو  ، در ۱۱ نوامبر ۱۹۷۴ در شهر لس‌آنجلس در ایالت کالیفورنیا متولد شد. پدرش جورج دی کاپریو نویسنده کتاب‌های کومیک و مادرش ارمهاین ایندربرکن و مادربزرگش، هلنا ایندربرکن. اجداد لئوناردو ،اهل ایتالیا و آلمان بودند و دی کپریو در واقع آلمانی است. نام لئوناردو توسط مادر او و به خاطر نام لئوناردو داوینچی، هنگامی که نقاشی این هنرمند را در ایتالیا مشاهده نمود، بر او گذاشته شد.وی در سپتامبر ۲۰۱۴ (شهریور ۱۳۹۳) به سمت سفیر صلح سازمان ملل متحد و نماینده این سازمان در امور تغییرات جوی برگزیده شد. با ستاوین همراه شوید تا بازدیدی از ویلای مسکونی این بازیگر پرطرفدار داشته باشیم .

این ویلا ،متشکل از دیوار های سنگی , سقف های چوبی و مبلمان مدرن می باشد .

فضای نشمین خانه، متشکل از شومینه ای ساخته شده با استیل و جداره های شیشه ای است که سبب ارتباط بصری فضاهای داخل و  خارج می گردد .

محوطه باز مجموعه، دارای استخری رو باز می باشد، که به صورت ساده با چمن آرایی اطراف احاطه شده است .

ویلای لئوناردو دی‌کاپریو

 لئوناردو دی‌کاپریو

منبع : proteas.gr

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (علیرضا اورعی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .