میز هوشمند قابل تنظیم ،TableAir

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۲۵ / ۱۰ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۱۰۵ ، بازدید:۵۲۶۳

TableAir،یک میزکارهوشمند جدید است که به شما اجازه می دهد، وضعیت خود را در طول روز تغییر دهید.ما روزانه ،وقت نسبتا زیادی را در حال نشستن پشت میزهایمان می گذرانیم، در حالیکه می دانیم میزها از لحاظ عملکردی بیش از هزار سال است که تغییر نکرده اند.بدن انسان تمایل به حرکت دارد و اگر قرار است 8 ساعت در روز در محل کار خود درحال نشستن باشد،لازم است میزها مجددا بازنگری شوند.

میز هوشمند قابل تنظیم ، TableAir

میز هوشمند - معماری

"ما معتقدیم میزکار شما،فراتر از یک وسیله صرف است .ما آن را بصورت همدم کاری شما می بینیم که از سلامتی شما مراقبت کرده و قادراست سبک زندگی سالمی را فراهم سازد."

TableAir

تکنولوژی منحصر به فرد موتور الکتریکی، باعث شده روند بالا آمدن میز ،بدون اشکال و بسیار آرام انجام گیرد.سیگنالها از طریق یک درگاه   usb ،که به میز متصل است ،به موتور رسیده و به دو طریق قابل دسترس هستند:اپلیکیشنهای TableAirو دیگری دکمه هوشمند.

TableAir

"ما در تنظیم ارتفاع ،گسترش حرکت شما را درنظر گرفته ایم.ارتفاع نشستن با توجه حرکت شما تنظیم می شود." نورهای LED بصورت سفارشی در میزها لحاظ شده است که از مزیتهای مهم TableAir می باشد.طیف رنگی نور،از طریق اپلیکیشن های قابل نصب برروی گوشی هوشمند شما ،قابل تغییر می باشد.

میز هوشمند قابل تنظیم

TableAir

منبع:freshome

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .