چراغ قوه ای بدون نیاز به باطری

مجموعه: تکنولوژی ، تاریخ انتشار: ۲۷ / ۰۷ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۱۰۵۸ ، بازدید:۶۵۸۱

ما در آینده نیاز به تکنولوژی هایی داریم ،که از منبع انرژی تمام نشدنی استفاده کنند.در پست امروز ،به معرفی دستگاهی خواهیم پرداخت ،که انسان را منبع تغذیه خود کرده است،یعنی گرمای بدن انسان  را استفاده می کند.

چراغ قوه ای بدون نیاز به باطری

این دستگاه از تکنولوژی (TEG (Thermoelectric Generator استفاده می کند.این چراغ قوه زمانی روشن می شود که گرمای دست بین ۲۸ تا ۳۷ درجه سانتی گراد باشد.بدنه این دستگاه از تریتیوم سلخته شده که قابلیت شبرنگ بودن را به خود چراغ قوه می دهد.

چراغ قوه ای بدون نیاز به باطری

چراغ قوه ای بدون نیاز به باطری

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: kickstarter

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .