چاپگر جادویی

مجموعه: تکنولوژی ، تاریخ انتشار: ۲۷ / ۱۰ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۱۱۰ ، بازدید:۳۹۶۰

طراحان خلاق Tae-Jin Kim و Su-In Kim ،راه حل هوشمندانه ای برای ادامه زندگی روزمره خودکار اندیشیده اند،چاپگر مدادی.

چاپگر مدادی

این چاپگر به دلیل طراحی مینیمالیستی و مدرن خود به راحتی با محیط هر دفتر کار مدرنی می آمیزد.جمع و جوربودن ،قابل جابجایی و سازگاری با USB، متناسب بودن با اندازه هر کوله پشتی،کیف و یاحتی کیف پول، از مزایای بی شمار این وسیله است.دکمه پاور مناسب و کاغذی با سایز A4 ،دامنه گسترده ای از تنظیمات چاپ را در اختیار قرار می دهد.با این وسیله،هر مکانی می تواند به یک فضای کار اداری تبدیل شود.

چاپگر جادویی

باوجود استفاده زیاد از خودکار،گاهی جوهر باقیمانده در آن بصورت راکد باقی مانده و بلا استفاده می شود.در این رابطه Kim ،تکنولوژی را پیشنهاد داده است ، استفاده ماهرانه از حرارت برای احیای جوهر باقیمانده در خودکار.این وسیله به دلیل تیوپ پلاستیکی هوشمند داخل آن ،قابلیت جادادان خودکارها با سایزهای مختلف را داراست.به سادگی خودکاری را داخل دستگاه قرار دهید تا جوهر بازیابی شده آن بیرون کشیده شده و همچون کارتریج یک پرینتر معمولی ،سندی را برایتان ایجاد کند.

چاپگر مدادی ،پاسخگوی مطالبات معمول فضاهای اداری است و نیز راه حل زیست محیطی خلاقانه ای برای معضل زباله های اداری خواهد بود.

منبع:ippinka

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .