راهکارهایی شگفت انگیز برای داشتن خانه ای منظم

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۲۹ / ۱۰ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۱۱۹ ، بازدید:۸۹۹۴

هر گوشه ای از خانه شما احتیاج به نظم و سازماندهی دارد، به خصوص زمانی که خانواده شما گسترش پیدا کرده و فضای بزرگتری مورد نیاز شماست.یکی از بهترین راهکارها در این زمینه ،قرار دادن اشکال ساده هندسی در هر کنجی از خانه است، که می توانند  به عنوان فضای ذخیره سازی بسیار کاربردی و در عین حال سرگرم کننده استفاده شوند. ما اینجا هستیم تا با بسیاری از ایده های عالی در زمینه فضاهای ذخیره سازی ،الهام بخش شما باشیم. با ستاوین همراه شوید.

  • 1.سنتی و شیبدار:

فضای ذخیره سازی

هنوزهم در طراحی معاصر،طرفداران خود را دارد.این وسیله می تواند دراتاق بازی، جهت گذاشتن اسباب بازیها ویا در فضای ورودی به عنوان یک سازمان دهنده عالی مورداستفاده قرار گیرد.

 

  • 2. با ارتفاع کم اما دلپذیر:

سازمان دهنده عالی

اگر نیاز به فضای زیادی برای ذخیره سازی ندارید،داشتن چیزی کمی کوچکتر که می تواند عنصری عملکردی و مدرن نیز باشد، بسیار کارگشا خواهد بود .

 

  • 3.جمع وجور و مخفیانه :

طبقه بندی

شماهم از دیدن این تختخواب شگفت زده شدید؟شلوار جین های محبوب و یا وسایل دم دستی خود را بصورت منظم و درعین حال مدرن طبقه بندی کنید.

 

  • 4. پراکنده ودرعین حال نشاط آور:

واحد ذخیره سازی بزرگ

این دیوار طبقه بندی شده، امکان هرگونه تغییر را داراست.از جعبه ها گرفته تا کتابهایی که بصورت ایستاده در داخل طبقات جای گرفته اند.این نوع طراحی برای نمایش دادن ،سازماندهی کردن و ایجاد بازیهای مهیج و سرگرم کننده بسیار مفید است.

 

  • 5.تقسیم شده و باز:

نیمکتی که میان دو کمد ذخیره سازی با طبقات تقسیم بندی شده قرارگرفته است.

 

  • 6.کتابها ومتعلقات آن:

طبقات مکعبی شکل

طبقات مکعبی شکل که به راحتی امکان قرار دادن کتابها و سازماندهی آنها را فراهم می آورند و به راستی پیدا کردن کتاب مورد علاقه شما از داخل آن بسیار آسان خواهد بود.

 

  • 7.وسوسه انگیز و زیبا:

مکعبهای زیبای چرمی

با این مکعبهای زیبای چرمی ،نه تنها یک دیوار هنری خلق کرده اید،بلکه قادر به پنهان کردن وسایل زیادی در داخل آن خواهید بود.

 

  • 8.هنری و بدون نظم مشخص:

با نصب کردن طبقات تقسیم بندی شده بر روی بخشی از دیوار خود ،آشفتگی و بی نظمی را از اتاق خود دور کنید.

 

  • 9.منتظر و آماده استفاده:

طبقه کوچک ذخیره سازی را برروی دیوار خود نصب کرده ولباسها و سایر لوازم کاربردی خود را درون آن قراردهید.با این کار در زمان لازم برای پیدا کردن وسایل صرفه جویی خواهد شد.

 

  • 10. قدیمی اما سرگرم کننده:

ایجاد یک گوشه دنج جذاب در آشپزخانه و یا صبحانه خوری با قراردادن طبقات مکعبی شکل و قرار دادن لوازم ضروری آشپزخانه در داخل آن.

منبع:homedit

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .