تصاویر پنهان پاسپورتهای کانادایی

مجموعه: تکنولوژی ، تاریخ انتشار: ۰۷ / ۱۱ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۱۳۸ ، بازدید:۴۲۰۹

برای علاقه مندان به دنیای طراحی و امکانات نامحدود آن ،نگاهی به گذرنامه های جدید کانادایی وویژگیهای امنیتی آن تعجب آور خواهد بود.طراحی پاسپورت جدید کانادا ،در نگاه اول کاملا معمولی به نظر می رسد، ولی اگر شما آن را در زیر اشعه ماورابنفش قرار دهید،همه چیز تغییر خواهد کرد. هر صفحه استاندارد پاسپورت،شامل چهره های تاریخی،بناهای تاریخی شناخته شده و نمادهای ملی آن کشور، همراه با طرح و رنگ است.نتیجه، یک اثر هنری است که فقط زیر نور سیاه وسفید و یا اشعه ماورا بنفش آشکار می شود.مسلما یکی از اصلی ترین علتهای این کار،دلایل امنیتی و جلوگیری از سو استفاده های احتمالی ،جعل پاسپورت و ... می باشد .اگرچه این گذرنامه ها از جولای سال 2013 مورد استفاده قرار گرفته اند ،ولی رسانه ها، اکنون ،این ایده جدید را مورد توجه خود قرار داده اند.

پاسپورتهای کانادایی

گذرنامه های جدید کانادایی

پاسپورت

 تصاویر پنهان پاسپورتهای کانادایی

تصویر متحرک پاسپورت

منبع:freshome

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .