دفترکارخود را اینگونه تجهیز کنید.

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۱۴ / ۱۱ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۱۴۳ ، بازدید:۳۹۲۳

Sebastian Conran، در ادامه فعالیتهای گذشته اش، به توسعه مسیرتولید کالاهای مدرن و عملکردی خود ،با هدف تسهیل زندگی روزانه ما پرداخته است . سازمانده بودن ،کاربردی بودن وداشتن سبک مشخص از ویژگیهای بارز تولیدات وی می باشد.سال گذشته وی اجزای مربوط به پخت و پز و اقلام مربوط به آن را مورد بررسی قرار داد و هم اکنون کلکسیونی از وی را با هدف کمک به سازماندهی دفاترکار مشاهده می کنید. با ستاوین همراه باشید...

لوازم جانبی یک دفتر کار

محدوده تحت پوشش وی ،هر وسیله ای است که ممکن است هنگام کار مورد استفاده قرار گیرد.تمامی وسایل، از مواد با دوامی ،همچون چرم و چوب پنبه ساخته شده اند.این ویژگی ،ماندگاری آنها را برای سالیان سال افزایش می دهد.

Sebastian Conran

تجهیزات جانبی دفتر کار

سازماندهی دفاترکار

لوازم جانبی دفاتر کار خانگی

منبع:design-milk

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .