مرکز فناوری Mclaren،کاری از فاستر و همکاران

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۱۴ / ۱۱ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۱۴۹ ، بازدید:۳۳۰۷

مکان:انگلستان ،Woking

طراح: Foster + Partners

عکاس: Foster + Partners

این مجموعه در حومه لندن و با متریال شیشه و استیل با خطوط منحنی ساخته شده است.مرکز تکنولوژی Mclaren،یک ساختمان دو طبقه نیم دایره ای شکل است، که با دریاچه ای که درکنار آن قرار گرفته ،یک دایره کامل را شکل می دهد.

مرکز تکنولوژی Mclaren

طراحی آن توسط شرکت فاستر و همکاران انجام شده است.معماری بنا ،نماد  ماهی یین یانگ چینی را تداعی می کند.

شرکت فاستر

مرکز فناوری ،یک ستاد فرماندهی برای گروههایی شامل بر استودیوهای طراحی،آزمایشگاه ها،امکانات آزمایش و تولید برای خودروهای فرمول یک و خودروهای اسپرت با کارآیی بالا فراهم می کند.مرکز تولید در قسمت جنوب غربی بخش فناوری واقع شده است و این دوبخش توسط یک مسیر زیرزمینی باهم در ارتباط هستند.

شرکت فاستر و همکاران

مرکز فناوری

منبع:ideasgn

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .