پریز خورشیدی

مجموعه: تکنولوژی ، تاریخ انتشار: ۱۵ / ۱۱ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۱۵۶ ، بازدید:۵۳۳۳

طراحان  Kyuho Song و Boa Oh،سوکت پنجره ای قابل جابجایی را ساخته اند، که امکان استفاده از انرژی الکتریسیته را به راحتی و آزادانه ،حتی در فضاهایی که از نظر انرژی الکتریسیته محدود شده اند ،نظیر هواپیما،ماشین و فضاهای بیرونی امکان پذیر می سازد.پریز پنجره ای ،به راحتی به هر پنجره ای می چسبد و توسط یک مبدل ،می تواند انرژی خورشیدی را به انرژی الکتریسیته تبدیل کند.این محصول خلاقانه درحال حاضر در مرحله ایده پردازی بوده و طراحان قصد افزایش ظرفیت و کارایی محصول خود را دارند.

سوکت پنجره ای

مبدل انرژی خورشیدی

سوکت پنجره ای قابل جابجایی

منبع:blessthisstuff

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .