هودهای آشپزخانه Elica

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۱۹ / ۱۱ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۱۵۹ ، بازدید:۳۵۶۸

هودهای آشپزخانه الیکا، واقعا دارای طراحی شاخصی بوده و نویدی از آشپزخانه ای فوق مدرن برای صاحبان خود می دهند.این هودها در چهار مدل Dynamique ،Shell ،Space وAdagio عرضه شده اند.هرکدام از آنها دارای طراحی منحصر بفرد،کارآیی بالا ودارای قابلیت صرفه جویی در انرژی می باشند.

هودهای آشپزخانه

اولین مدل  Dynamique: این هود cc70 ،رنگارنگترین طرح الیکا است.دارای شکل مستطیلی مینیمالیستی بوده و در رنگهای زرد، قرمز،سبزو مشکی موجود می باشد.پوسته بیرونی آن، ترکیبی از صفحه رنگی و بدنه فولادی ضدزنگ سوراخ دار است.در قسمت پایین هود،چراغ  led قوی قرار گرفته ،که تا 90 % پربازده تر از لامپهای معمولی است.

هود مدل  Dynamique

 

دومین مدل Shell :که بیشتر شبیه چراغ نورانی با فرم منحنی است.این طرح در رنگ سفید کلاسیک عرضه شده و هر آشپزخانه مدرنی با داشتن آن ،فوق العاده به نظر خواهد رسید.نور ساطع شده از آن برای پخت و پز مناسب است ،همچنین شما می توانید آن را روی حالت نورمحدود تنظیم کنید که در اینصورت نور سراسر فضا را روشن خواهد کرد.

هود مدل Shell

 

سومین مدل  Space: به راستی با شکل دایره ای اش ،شبیه یک چشم واقعی است که برروی دیوار ودر بالای اجاق گاز قرار می گیرد.این مدل در رنگهای سیاه و سفید شیشه ای موجود است.در قسمت مرکزی هود،مستطیلی از جنس فولاد ضدزنگ ،فرم دایره ای را قطع کرده و لایه هایی از پیچیدگی رادر طرح بوجود می آورد.

هود مدل  Space

 

آخرین مدل Adagio:که واقعا دارای سطح بالاتری نسبت به هودهای معمول آشپزخانه هاست.اول از همه اینکه قابلیت جمع شدن را داراست و درمواقعی که مورد نیاز نیست ،می توان آن را جمع  کرد.شما می توانید موتور آن را در خارج از خانه یا آشپزخانه قراردهید ،تا هم سرو صدا را کاهش داده و هم افزایش کارآیی موتور را سبب شوید.سومین مزیت این هود، طراحی مدرن و زیبای آن است که از فولاد ضدزنگ ساخته شده وشیشه آن در دو رنگ سفید و سیاه موجود می باشد.

هود مدل Adagio

هودهای آشپزخانه Elica

منبع:busyboo

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .