فراخوان طراحی موزه اینترنت لندن

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۰۶ / ۰۲ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۱۶۳۰ ، بازدید:۲۴۰۰

معماران استودیو طراحی Bee Breeders رقابتی را برگزار کرده‌اند،تا طراحان و معماران جهان، ایده‌های خود را برای موزه اینترنت لندن به اشتراک بگذارند.این موزه نگاهی تازه در ارتباط با گذشته و تاریخچه اینترنت و همچنین آینده پیش روی آن برای بازدیدکنندگان ایجاد خواهد کرد.این رقابت 3 برنده و 6 طرح منتخب خواهد داشت که در مجموع 5.000 دلار آمریکا به برندگان رقابت تعلق می‌گیرد.مهلت نهایی ثبت نام 29 اردیبهشت 95 تعیین شده و اعلام نتایج 12 خرداد 95 صورت خواهد گرفت.علاقه مندان می‌توانند اطلاعات دقیق تر مربوط به این رخداد را اینجا مشاهده کنند.

 

فراخوان طراحی موزه اینترنت لندن

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: honaronline

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .