خانه اپرا ،تندیسی پاسخگو به طبیعت ،چین

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۶ / ۰۲ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۱۶۵۳ ، بازدید:۳۵۸۷

خانه اپرا , تندیسی پاسخگو به طبیعت , چین

 

خانه اپرا ،تندیسی پاسخگو به طبیعت ،چین

 

خانه اپرای چین در تعامل با عناصر طبیعی محیط طراحی شده است.

خانه اپرای چین توسط گروه معماری MAD، در شمال این کشور ساخته شده است. این ساختمان تندیس وار موجی شکل و مارپیچ طراحی شده و دیوارها و مسیرها به صورت خطوط کرو در محیط هستند.

شکل ساختمان پاسخگو به عناصر طبیعی منطقه و با محیط سازگار است. در طراحی داخلی فضا از ترکیب چوب و شیشه استفاده شده و آمفی تئاتر بی نظیری در این ساختمان طراحی شده است ک به صورت طبقاتی و منحنی می است و توسط نورگیرهای سقفی روشن می‌شود.

 

خانه اپرا ،تندیسی پاسخگو به طبیعت ،چین

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: سرویس معماری هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .