حیاط اختصاصی برای اتاقهای هتلی در استانبول

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۲۲ / ۰۳ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۱۷۲۴ ، بازدید:۲۷۱۸

هتل W واقع در استانبول،دارای طراحی خلاقانه و منحصر به فردی است.با ستاوین همراه شوید تا نگاهی به ویژگیهای خاص این هتل داشته باشیم...

 

هتلی با محوطه اختصاصی برای اتاقها

 

این هتل ،که توسط GEOMIM طراحی شده،دارای اتاقهایی است که هر یک به محوطه اختصاصی در فضای بیرون منتهی می شوند.این اتاقهای خاص در طبقه دوم هتل جای گرفته اند و هریک توسط یک پل کوچک  معلق به سوئیت محوطه ای خود متصل می شوند.

 

هتلی با محوطه اختصاصی برای اتاقها

 

سوئیتهای چوبی و اختصاصی داخل محوطه ،دارای نیمکت و بالش  و پرده هایی برای حفظ حریم خصوصی است که توانسته فضایی مناسب برای استراحت و رفع خستگی، پس از یک روز گشت وگذار را فراهم کند.

 

هتلی با محوطه اختصاصی برای اتاقها

هتلی با محوطه اختصاصی برای اتاقها

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: contemporist و تحریریه ستاوین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .