پست ویژه روز ولنتاین

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۲۳ / ۱۱ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۱۸۱ ، بازدید:۵۳۱۹

14 فوریه،روز ولنتاین،روز عشق در پیش است. با اندکی خلاقیت می توانید عشق و محبت خود را در فضای زندگیتان انتشار دهید.با ستاوین همراه باشید، تا جشن ولنتاین متفاوتی را تجربه کنید...

روز ولنتاین

وسایل مورد نیاز:

طراحی برروی دیوار

  • یک دسته گل بزرگ از انواع گل های طبیعی و مصنوعی و برگهای سبز،گلهای تازه و برگهای سبز عناصر اصلی این  طرح هستند.
  • قیچی
  • طرح انتخابی (در اینجا قلب)
  • نوارچسب تزیینی
  • نوارچسب برای دورگیری طرح اولیه

در ابتدا طرح اولیه (قلب) را بر روی دیوار با نوار چسب مشخص می کنیم.بزرگی یا کوچکی طرح ،بسته به ابعاد دیوار موردنظر متغیر می باشد.سپس گلها و برگها را با نوار چسب طرح دار به صورت نامنظم و به گونه ای که کاملا فضای داخلی طرح پر شود،روی دیوارمی چسبانیم.در انتها  نوارچسبی را که دور کار را مشخص کرده بود،از دیوار جدا می کنیم.

پست ویژه روز ولنتاین

جشن ولنتاین متفاوت

14 فوریه

منبع:homedit

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .