برگزاری نخستین سمینار تخصصی معماری پایدار

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۴ / ۰۷ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۱۹۶۶ ، بازدید:۲۱۶۶

نخستین سمینار تخصصی و آموزش عالی معماری پایدار برگزار می‌شود.

 

برگزاری نخستین سمینار تخصصی معماری پایدار

 

مرکز معماری ایران با همکاری دانشگاه علم و صنعت ایران و دانشگاه فلورانس ایتالیا برای نخستین بار ، سمیناری علمی آموزشی را با حضور اساتیدی چون پروفسور مارکو سالا، دکتر مجید مفیدی و دکتر نازیلا خاقانی برگزار خواهد کرد.

این سمینار که در روز های ٢٨ الی ٣٠ مهرماه در محل دانشگاه علم و صنعت برگزار خواهد شد، انرژی‌های تجدیدپذیر در ساختمان ، نحوه محاسبات دقیق سلول فتو ولتاییک، اصول طراحی سامانه ایستا، بازاحیایی ساختمان های مسکونی و بررسی نمونه‌های موردی معماری پایدار در دنیا از جمله مباحث و سر فصل‌های مهم این نشست تخصصی خواهد بود. اساتید دانشگاه‌ها و دانشجویان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی www.iacenter.ir مراجعه نمایند.

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: سرویس معماری هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .