رنو الکتریکی Trezor آینده ای نو

مجموعه: تکنولوژی ، تاریخ انتشار: ۱۹ / ۱۰ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۱۹۷۳ ، بازدید:۲۶۰۷

در این پست با ستاوین همراه شوید تا نگاهی به جدیدترین مدل الکتریکی رنو Trezor. که به تازگی از این ماشین در نمایشگاه پاریس پرده برداری شده است , داشته باشیم ، که این رو نمایی باعث تعجب همه افراد داخل نمایشگاه گردید.اکثر مردم این ماشین را به عنوان بهترین ماشین الکتریکی در میان این مدل ماشین ها می دانند.

 

 

شرکت رنو تحت فرمان ون دن آکر(Ven den Acker) این محصول را تولید کرده است.این خودرو به طور کامل توسط برق کار می کند ،که دارای یک باطری 260kw قدرت و دارای 30 اسب بخار است و همچنین گشتاور 262 پوند بر فوت گشتاور باعث شده،0 تا 62 مایل این ماشین زیر 4 ثانیه باشد.این ماشین بسیار دلربا است به طوری که انگار از سرزمین دیگری آمده است!!!!

برای این ماشین "در" تعبیه نشده است و برای سوار و پیاده شدن از ماشین سقف آن باز می شود!!!!! 

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه معماری ایران ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه معماری ایران ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: beautifullife و تحریریه ستاوین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (پرهام بهروش)

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
معماری