طراحی خاص دیوار یک باشگاه ورزشی

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۰۵ / ۰۸ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۲۰۰۸ ، بازدید:۴۰۸۴

در این پست نگاهی داریم به باشگاه ورزشی واقع در اسپانیا که ایده کاربردی و خلاقانه ای را در یکی از دیوارهای آن شاهد هستیم.

 

طراحی خاص دیوار یک باشگاه ورزشی

 

این باشگاه ورزشی که توسط CUAC Arquitectura طراحی شده در واقع یک کلینیک فیزیوتراپی است که از توپهای مختلف برای درمان استفاده می کند اما مساحت کم باشگاه طراحان را وادار به فکر کردن در رابطه با ایده ای سریع و آسان برای نگهداری توپها نمود.

آنها حفره هایی را در دیوار متناسب با سایز توپها ایجاد کردند و با هایلایت نمودن این حفره ها به رنگ صورتی که با رنگ قاب آینه ها و درها و روشنایی فضا متناسب بود کنتراست و تضاد جالب توجهی نسبت به رنگ سفید زمینه ایجاد نمودند.

 

طراحی خاص دیوار یک باشگاه ورزشی

طراحی خاص دیوار یک باشگاه ورزشی

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: contemporist و تحریریه ستاوین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .