آسمان‌خراش‌های سال 2015 رتبه‌بندی شدند

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۰۴ / ۰۹ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۲۰۷۰ ، بازدید:۱۹۴۸

جایزه "Emporis " شاخص‌ترین برج‌های ساخته شده در سال جاری میلادی را رتبه بندی کرد.

 

آسمان‌خراش‌های سال 2015 رتبه‌بندی شدند

 

برج شانگهای  جایزه 2015 Emporis را به دست آورد. این انتخاب از میان بیش از 300 ساختمان با ارتفاع بیشتر از 100 متر که در سال 2015 تکیل شده‌اند صورت گرفته است. به این ترتیب داوران Emporis   به دلیل شکل ظریف استوانه ای فزاینده،" و "بهره وری انرژی فوق العاده" تحت تأثیر طراحی برج شانگهای قرار گرفت.

برج شانگهای در حال حاضر دومین جایگاه را در میان بلندترین ساختمان جهان با  632 متر ارتفاع دارد. این برج دومین ساختمان درچین است که به کسب این عنوان نائل می‌شود. جایزه Emporis، سال گذشته میلادی به زاها حدید تعلق گرفته بود.  

این جایزه همچنین 9  بنای شاخص دیگر در میان بلندمرتبه‌های امسال را معرفی کرده است.

 

آسمان‌خراش‌های سال 2015 رتبه‌بندی شدند

 

جدول رتبه بندی 2015 Emporis

 

آسمان‌خراش‌های سال 2015 رتبه‌بندی شدند

 

برج شانگهای برنده جایزه 2015 Emporis

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: سرویس معماری هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (لقمان کسمایی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .